PROJEKTY

5

Mentorów

5

Projektów

11

Technologii

26

Uczestników

APLIKACJA DO ZARZĄDZANIA BIBLIOTEKĄ

Więcej

 

Napiszemy swoje REST API oraz skorzystamy z zewnętrznych API. Nauczymy się pisać dobre testy jednostkowe i integracyjne. Pobawimy się trochę frontendem.
REACT, SPRING BOOT, WIREMOCK, PROJECT REACTOR
Wymagania:
– podstawowa wiedza w zakresie JS
– Java na poziomie średnim
– chęć nauki programowania reaktywnego i Reacta
5 miejsc

TRENDY DOTYCZĄCE DANEJ TECHNOLOGII

Więcej

Stworzymy wspólnie serwis agregujący trendy dotyczące danej technologii. Zaprezentujemy najciekawsze treści w danej technologii na podstawie dostępnych metryk (like, poczytalność, ilość komentarzy, jakość komentarzy – czyli badanie wydźwięku). Treści mogą być artykułami np. w serwisie Medium, wpisami na Stack Overflow, wpisami na Twitterze czy też filmami na YouTube. Naszym celem jest dostarczanie najlepszej treści dla programistów w sposób automatyczny.

NODE.JS, GRAPHQL, REACT, DOCKER

Wymagania:
– podstawowa znajomość Node.js lub React
– reszty się nauczymy 🙂

3-5 miejsc

WYPOŻYCZALNIA FILMÓW

Więcej

Stworzymy serwis dzięki któremu użytkownicy mogą korzystać z filmów i seriali przechowywanych na serwerze. Serwis będzie się składał z 3 aplikacji: Serwerowej – która będzie zapisywać i udostępniać materiały, Front-endowej – która pozwoli na wyszukiwanie i odtwarzanie materiałów wideo, Mobilnej – która poza odtwarzaniem wideo będzie mogła wymusić odtwarzanie video na innym urządzeniu.

TypeScript, React, React Native, NestJS

Wymagania:
– pozytywne nastawienie

3-5 miejsc

Klient zleci nam coś niemożliwego...

Więcej

Napiszcie w ciągu 3 miesiecy aplikację do zarządzania domem, budżetem i zadaniami domowników. Dzięki DDD, odpowiedniemu zaprojektowaniu architektury i metodyk zwinnych uda nam się 🙂

Java, Spring Boot

Wymagania:
Chęć nauki

6-7 miejsca

GRA PRZEGLĄDARKOWA

Więcej

Propozycja dla początkujących. Poziom frontendu dostosowany do umiejętności i odwagi zespołu. Cała reszta do dogadania. Wstępnie widzę to jako taka gra idle z możliwością interakcji z innymi graczami.

Django, Python

Wymagania:
„napisałem kalkulator”

4 miejsca

Koordynator inicjatywy

Przemysław Bykowski – Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu tworzenia i rozwoju oprogramowania. Specjalizuję się w Spring Framework i architekturze mikroserwisów. Moje kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dzielenie się wiedzą jest moją pasją. Współpracuję z różnymi osobami niezależnie od ich wieku oraz poziomu zaawansowania. Działalność akademicka daje mi możliwości poznania i wdrażania nowych patentów oraz trenowania przyszłych specjalistów, którzy stale motywują mnie, by być na bieżąco z nowymi technologiami.Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu tworzenia i rozwoju oprogramowania. Specjalizuję się w Spring Framework i architekturze mikroserwisów. Moje kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Bądź na bieżąco

 Dołącz do listy mailingowej i zyskaj informacje z pierwsze ręki o postępach i kolejnych edycjach programu DevLedaders!