LIDERZY

Liderzy

Liderzy I edycji DevLeaders. Do do ich zespołu możesz aplikować. Zapoznaj się z profilami i wybierz swojego Lidera!

Marcin Słowiak

Marcin Słowiak

 Technology geek i entuzjasta programowania reaktywnego. Aktualnie Software Engineer – w Javie od 3 lat. Chce pokazać Ci dobre praktyki pisaniu kodu. Spróbujemy?

Tomasz Szatkowski

Tomasz Szatkowski

W branży od 9 lat. Pracowałem w szerokim zakresie technologi, choć obecnie jestem skupiony na Javie. Tutaj zakładam moją pythonową czapkę.

Damian Kolenda

Damian Kolenda

Tworzenie aplikacji sprawia mi ogromną frajdę. Uwielbiam eksperymentować z kodem. Jestem Front-end / Mobile deweloperem z 6 letnim doświadczeniem.

Paweł Zaraś

Paweł Zaraś

Aktualnie DevOps Manager, buduje zespoły DevOps’owe dla klientów. Architektura, Scrum, XP, DDD. Wcześnie głównie bazy danych, Java i przekazywanie wiedzy (trener Oracle’a).

Zostań Liderem!

Zostań Liderem!

Jeżeli lubisz dzielić się wiedzą i chcesz poprowadzić własny zespół, to dołącz do grona Liderów! To świetna okazja, by zdobyć doświadczenie i awansować w szablach kariery programistycznej.
Wypełnij formularz: Click 

 

Koordynator inicjatywy

Przemysław Bykowski – Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu tworzenia i rozwoju oprogramowania. Specjalizuję się w Spring Framework i architekturze mikroserwisów. Moje kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dzielenie się wiedzą jest moją pasją. Współpracuję z różnymi osobami niezależnie od ich wieku oraz poziomu zaawansowania. Działalność akademicka daje mi możliwości poznania i wdrażania nowych patentów oraz trenowania przyszłych specjalistów, którzy stale motywują mnie, by być na bieżąco z nowymi technologiami.Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu tworzenia i rozwoju oprogramowania. Specjalizuję się w Spring Framework i architekturze mikroserwisów. Moje kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Bądź na bieżąco

 Dołącz do listy mailingowej i zyskaj informacje z pierwsze ręki o postępach i kolejnych edycjach programu DevLedaders!