BLOG

Przebranżowienie. Etap: Doświadczenie

Przebranżowienie. Etap: Doświadczenie

Przeglądając ‘internety’ można odnieść wrażenie, iż IT jest branżą marzeń – każdy może w niej pracować, każdy może się przebranżowić w dowolnym momencie, a od sukcesu i zarabiania wielkich pieniędzy dzieli człowieka jedynie podjęcie decyzji: tak, wchodzę w to!....

Koordynator inicjatywy

Przemysław Bykowski – Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu tworzenia i rozwoju oprogramowania. Specjalizuję się w Spring Framework i architekturze mikroserwisów. Moje kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dzielenie się wiedzą jest moją pasją. Współpracuję z różnymi osobami niezależnie od ich wieku oraz poziomu zaawansowania. Działalność akademicka daje mi możliwości poznania i wdrażania nowych patentów oraz trenowania przyszłych specjalistów, którzy stale motywują mnie, by być na bieżąco z nowymi technologiami.Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu tworzenia i rozwoju oprogramowania. Specjalizuję się w Spring Framework i architekturze mikroserwisów. Moje kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Bądź na bieżąco

 Dołącz do listy mailingowej i zyskaj informacje z pierwsze ręki o postępach i kolejnych edycjach programu DevLedaders!